درد دلی دیگر

شهیدان روزنه ای از نورند که راه ارتباط با همه زیبائی ها را به روی ما می گشایند یا بهتر بگویم این راه دائم گشوده را می نمایند . 

    قاسم جان این سالهائی که بر من گذشت سالهای غبطه و حسرت بود  سالهائیکه ماندمو سکون خویش را دیدم سالها ئیکه شما در حال اوج گرفتن هر چه بیشتر بودید ،بسیاری خیال میکنند که شهیدان مرده اند و ما ،بعد شما مشغول زندگی کردنیم. 

 

هر زمان بر سر مزازر پاک و پر نور شما شهیدان می آیم با تمام وجود می یابم که ما فراموش شدگانیم  و تنها شما شاهدان شهید، هر روز بر حیاتتان و زندگی وحضورتان افزوده میشود. خوب مگر نشانه زندگی، بودن و رابطه برقرار نمودن با دیگران نیست . بله همین است با دیگران بودن و غم مردم خوردن و شنیدن غمها وگرفتاریها و سنگ صبور دردها بودن وحلال مشکلات بندگان خدا و گرفتاران جهالت نفس خویش بودن  است.  

 خوب جان برادر حالا تو خود قضاوت کن تو زنده ای یا ما ، دردمندان بیشتر بسوی تو می آیند یا ما ،تو بیشر درد دردمندان را با شفاعت هایت در محضر حق تعالی حل میکنی یا ما ،تو بیشتر غمخوار دیگرانی یا ما ....

/ 1 نظر / 30 بازدید
ღ❤ღ عبـــ♥ـــاس ღ❤ღ

خوشبختی که همیشه نباید واقعی باشد باید گاهی به خرافه ها هم امید داشت ! مثل افتادن قند در چایی ظهر و توهم عزیز آمدن تو تا غروب همین امروز... سلام خوبین؟ وب و پستاتون و قالبتون واقعا قشنگه لذت بردم ایشالا موفق باشین به من هم سر بزنین خوشحال میشم نفستون گرم