کارت جنگی

 

 

                                    قاسم جان سلام -مدتی بود که توفیق خدمت گذاریت را نداشتم ونمی توانستم با تو گفتگو کنم که شکر خدا امروز توفیق رفیق شد تونستم چند کلمه ایی بنگارم .البته چند وقتی بود که  دراین اندیشه بودم  که عکسها و ومدارک مربوط به تو را جمع آوری کنم تا از بین نرود به همین جهت امکانات لازم را فراهم کردم وتمامی انها را اسکن نموده و بر روی یک لوح فشرده ذخیره کردم.                               

                                           

    مدتی است که خانه اقوام و آشنایان هر جا می روم به دنبال آثار بجا مانده از توام تا آنها را اسکن نموده و ذخیره کنم . با افراد مختلفی که از تو خاطره ای دارند کفتگو میکنم و صدای آنانرا ضبط مینمایم. قاسم جان عده ایی بانگاه خود و با تعجب از من می پرسند آقا سید حسن این بیست و اندی سال کجا بودی که حالا به این فکر افتاده ای ! من شرمنده سر به زیرمی اندازم و جوابی ندارم. قاسم جانم مرا ببخش از این غفلت و بی وفائی  کمکم کن تا بتوانم کار کوچکی برایت انجام دهم.

 

 

/ 1 نظر / 16 بازدید
محمود جانقربانی

تکریم شهیدان به آن است که این ملت هرگز در برابر سلطه گران مستکبر سرخم نکنند. یاد شهیدان باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد. مقام معظم رهبری سلام سلام آ قای میرباقری بنده از هم مسجدی های شهید میرباقری (مسجد ومحله امام سجاد(ع) هستم اگر لیاقت باشد وشما راضی باشید اماده همکاری با شما جهت جمع اوری خاطرات ودست نوشته ها می باشم 09190138911