موضوعات
لینک دوستان
آخرین مطالب
صفحات
دیگر موارد

پایگاه جـامع محض رضا
وب سايت ختم قرآن مجيد
href="http://ww تماس با مدیر تماس با مدیر
عکس شهید
نویسنده : سید حسن میرباقری
۱۳٩۱/۸/۱۳
نظرات

تصویر شهید

عکس شهید سید قاسم میرباقری 

   سلام آسید قاسم، دیروز یک جلد قرآن در کتابخانه یافتم که مدتی بود آنرا قرائت نکرده بودم. مشغول قرائت شدم چند برگ که خواندم به ناگاه به یک قطعه عکس سه در چهار تو مواجهه شدم ، عکس اصلی بود که از روی نگاتیو چاپ شده بود و اطلاعات نوشته شده پشت عکس هم به خط خودت بود.

   خوشحال شدم ،چون عکس با کیفیتی از تو در اختیار نداشتم. تصمیم گرفتم در اولین فرصت آنرا اسکن کنم و تعدادی از آن چاپ کنم . چند روز بعد فرصتی بدست آمد راه افتادم در بین مسیر به یکی از کسبه محل برخورد کردم پرسید کجا با این عجله ؟ ماجرا را نقل کردم  گفت من  با ماشین شما را می برم به شرطی که به شهید سفارش کنی دعایی در حق من کند .گفتم نیازی به من نیست ،شهداء با معرفتنند هر کس کاری برایشان انجام دهد بی پاسخ نمی گذارند .

   در مسیر از تو  پرسید و گفت از شهید بیشتر برایم بگو ، من هم آنچه میدانستم برایش گفتم ، وقتی عکسهایت را گرفتم گفت یک عکس شهید را هم به من بده.

     چند روزی گذشت امروز برای دیدار عید غدیر به منزل ما آمده بود با یک شوقی خاصی برایم نقل کرد و گفت :حاج آقا از وقتی عکس شهید را زیر شیشه میز محل کسب و کارم گذاشته ام هر وقت چشمم به شهید می افتد عرقی بر پیشانی ام می نشیند و از شهید خجالت می کشم و اگر گناه پیش آید دیگر حیا می کنم  .نمی دانم با اینکه هیچ شناخت قبلی از این شهید نداشته ام و اصلا او را نمی شناختم ولی نگاه به این عکس مرا منقلب می کند . حاج آقا من خود در جنگ بوده ام و حتی بعضی دوستانم در بغل خودم شهید شده اند ولی این تاثیری که این شهید بر من دارد برای خودم هم عجیب است.خلاصه تصویر شهید مانع گناه کردن من شده  و مرا متنبه کرده است و دارد در من تحولی ایجاد می کند....

 


:: برچسب‌ها: عکس شهید
.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.
درباره ما
از راه مانده ای که سخت نیازمند توجه و دستگیری و هدایت شهیدان راه یافته به درگاه حق است.

سید حسن میرباقری
نویسندگان
آرشیو مطالب